Pobyt

Český Krumlov

Náš rodinný pension se nachází v klidné lokalitě zhruba 600 m od historického centra města Český Krumlov. V  blízkosti se nachází místní grafitové doly. Unikátní otáčivé hlediště v zámecké zahradě je vzdáleno necelý kilometr.

Český Krumlov Vám může nabídnout kromě různých památek prohlídku zámku, unikátní barokní divadlo nebo klášterní komplex. Navštívit můžete i mnohá muzea nebo galerii. 

Rádi pro Vás zarezervujeme stůl v některé z místních restaurací, objednáme lístky na kulturní akci nebo zařídíme pronájem lodí, koloběžek nebo kol. 

 

Kam v okolí?

Na výlet doporučujeme

Pokud nechcete po městě chodit pěšky, je zde možnost proplout centrum po proudu řeky Vltavy, půjčit koloběžku nebo kolo. 

Pokud byste chtěli tento kraj vidět shora, doporučujeme Stezku v korunách stromů na Lipně, rozhlednu Kleť nebo třeba poutní místo na Křížové hoře. 

Zde je jen několik tipů na Váš výlet po okolí. 

 

Hluboká nad Vltavou

33 km

Lipno nad Vltavou

Ski areál, bobová dráha, stezka korunami stromů
34 km

Dívčí kámen

12 km

Holašovice

Selské baroko
24 km

Kratochvíle

37 km

Výlet parníkem

Frymburk
26 km

Rožmberk nad Vltavou

25 km

Vyšší Brod

Nejjižnější bod ČR nebo Čertova stěna
30 km

Kláštery Zlatá koruna

7,5 km

Naši hosté napsali:

Právě jsme se s kamarádkami vrátily z Českého Krumlova.Pension Franko můžeme doporučit všem, protože jsme byly velmi spokojené.Po přivítání panem majitelem na nás čekal velmi útulný pokoj.Je vidět, že majiteli velmi záleží na spokojenosti hostů .Pokoj i s příslušenstvím byl velmi účelne a vkusně zarizen a hlavně všude krásně čisto.Mely jsme k dispozici i kuchyňku s jídelnou...... taktéž vše perfektní.Dekujeme a jistě se sem velmi rády vrátíme.